Omid Hakkımızda
Hakkımızda

Biz Kimiz?

Teknoloji ustası, Türkiye'nin yeni elektrikli ev aletleri markası.

Bir teknoloji markası olan OMID, hizmet verdiği Avrupa, Amerika ve Ortadoğu bölgelerinin yanı sıra bu yıl, ev yaşantısını kolaylaştırmak, teknolojik gelişmeleri tasarımla harmanlayarak müşteriye yeni seçenekler sunmak amacıyla Türkiye pazarında yerini almıştır.

OMID, faaliyetlerini uluslararası standartlarda kurumsal yönetim ve müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik ve toplumsal sorumluluk anlayışı ile yürütmektedir.

Günümüzde Türkiye’nin teknoloji pazarında yerini alan OMID gelecekte de tüm kullanıcıları için değer yaratmaya devam edecektir.

Misyonumuz

OMID yetenek ve tasarım anlayışını son teknolojiyle harmanlayarak küresel topluma hizmet etmek amacı güder. Bunu gerçekleştirmek için ulaşılabilirliğe ve müşteri memnuniyetine özen gösterir.

Değerlerimiz

Değerlerinin büyük bir kısmı müşteri odaklıdır. Bu nedenle şirketin aldığı her kararda prensiplere bağlı kalarak müşteri memnuniyetini ve müşteri ulaşılabilirliğini ön planda tutar. OMID'in değer atfettiği bir diğer konu ise küresel kaynaklarımızın tükenmesinin önüne geçmek, doğaya saygılı ve ekolojik sistemin bir parçası olmaktır. OMID değerlerine göre ilerlemenin bizi biz yapan noktalardan biri olduğuna inanır.

Omid Hakkımızda

İnovasyon

Bilim ve teknoloji alanında meydana gelen değişim ve gelişim nedeniyle çağımız için elektronik çağ, uzay çağı, bilgi çağı ve bilgisayar çağı gibi isimler kullanılmaktadır.

OMID ise teknoloji alanındaki gelişmeleri doğru ve etkin kullanarak hayatımızı kolaylaştırma amacıyla hareket eder.